Ana menuyu geç or Gec


Genel Sekreter

Neşe Başkan

Başmukayyit

-

Mukayyitlik Amiri

Fatma Öztekiner (III. D. Mukayyitlik Amiri)

Mukayyitler

Dündar Gürpinar (III. D. Mukayyit)

Maliye

Asuman Özsayar (III.D.Mali İşler Şube Amiri)

Salahi Çağman (I. D . M. İst ve Ayniyat Memuru)

İsmail Ercan (III. D . M. İst ve Ayniyat Memuru)

Düzen Ayda (III. D. Maliye Istatistik ve Ayniyat Memuru)

İçtihat Yayım

Burak Demirkaya (III.D. İçtihat Yayım Amiri)

Ayşen Birey (I.D. İçtihat Yayım Memuru)

Gamze Çelik (II.D. İçtihat Yayım Memuru)

Memurlar

Erkan Coşkun (III. D. Bilgisayar Uzman Yardımcısı)

Emine Karayel (I.D.İdari Sekreter)

Müjgan Bayraktaroğlu(I. D. Kütüphane Memuru)

Gülcan Kurtoğlu (I.D.Mahkeme Memuru)

Göral Halksever (I.D. Mahkeme Memuru)

Havva Avcanok (I.D. Mahkeme Memuru)

Yıldız Bardak (I.D. Mahkeme Memuru)

Kezban Ballı (I.D. Mahkeme Memuru)

Börte Özçetin (I.D. Mahkeme Memuru)

Meryem Hıdıroğlu (IV. D. Mahkeme Memuru)

Gülser Murat (II. D. Mahkeme Memuru)

Şenay Ersener (II.D. Bilgisayar Operatörü)

Levent Özduru (IV. D. Mahkeme Memuru)

Mustafa Bey (IV. D. Mahkeme Memuru)

Ahmet Serkanlar (II.D. Teknisyen)

Seyhun İpekcioğlu (III. D. Kütüphane Memuru)

Neriman Nurdoğan (II.D. I. Sınıf Katip)

Orhan Akkuş (III.D. II. Sınıf Katip)

Şerife Aktepebaşı (IV.D. Ambar Memuru)

Sıdıka Paşa (IV.D. Katip Yardımcısı)

Selim Menemenci Özelleştirme Yasası Kapsamında

Orçun Ertam (Geçici İşçi)

Stenograflar

Emine Emir (I.D. Mahkeme Stenografı)

Pembe Dayı (I.D. Mahkeme Stenografı)

Ayşe Orbay (I.D. Mahkeme Stenografı)

Emine Tunççağ (I.D. Mahkeme Stenografı)

Gülsen İlkin (I.D. Mahkeme Stenografı)

Feray Acaroğlu (I.D. Mahkeme Stenografı)

Emre Aşkın (I. D. Mahkeme Stenografı)

Mine Kayıpoğlu (I.D. Mahkeme Stenografı)

Odacılar

Akın Ünüçok (I.D. Odacı)

Abdurrahman Şengül (I. D. Odacı)

Serkan Şimşek (I.D Odacı)

Güray İnangil (Geçici İşçi)

Nuri Erbaş

Mustafa Akrep (İşçi)

Aziz Çakmak (Geçici Personel)

Mehmet Özbengü (Geçici Personel)

Derviş Kırmaz (I.D. Odacı)

Ercan Erden Yücel (I.D. Odacı)

Mahkeme Giriş Kapısı Görevlileri

Ali Dükyancı

Okan Özüyaman

Yüksek Seçim Kururlu

Esra Özer (I. D. Teknik Kayıt ve Seçim Kütüğü Mukayyidi)

Hurşide Paşa (I. D. Seçim Mukayyidi)

Hanife Özdemir (II.D. Seçim Mukayyidi)

Günsu Kaya (II. D. Seçim Mukayyidi)

Ask Admissions

Contact us

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Yüksek Mahkeme
Saray Önü
Lefkoşa Kıbrıs
2285185 | 2274155
Daha Fazla Telefon