KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ Gazimağusa Kaza Mahkemesi Personeli
Mukayyitlik Amiri
Damla Sancakoğlu Özerinç (III. D. Mukayyitlik Amiri)
Tercüman Mütercim
Ömür Boran (III. D.Tercüman Mütercim)
Mukayyitler
Eylem Aköz (II. D. Mukayyit)
Sıdar Günaydın (II. D. Mukayyit)
Maliye
Münevver Kral (I. D. Maliye, İstatistik ve Ayniyat Memuru)
Halil İbrahim Çolakoğlu (III.D. Maliye, İstatistik ve Ayniyat Memuru)
Memurlar
Halil Erdem Canaloğlu (I.D. Kütüphane Memuru)
Elif Zübeyde Nuri (III. D. Mahkeme Memuru)
Hasan Umaner (III. D. Mahkeme Memuru)
Ramazan Doğan (IV. D. Mahkeme Memuru)
Pınar Turan (IV. D. Mahkeme Memuru)
Gizem Evrem (IV. D. Mahkeme Memuru)
Melisa Bozdoğan (IV. D. Mahkeme Memuru)
Düriye Onbaşı (IV. D. Mahkeme Memuru)
Cemile Şahin (IV. D. Mahkeme Memuru)
Ümmü Merve Arslan (IV. D. Mahkeme Memuru)
Elmas Bozkurt (IV. D. Mahkeme Memuru)
Cemre Türkoğlu (IV. D. Mahkeme Memuru)
Teslime Sağır (IV. D. Mahkeme Memuru)
Zehra Aktolgalı (IV. D. Mahkeme Memuru)
Zehra Hoca (II. D. Bilgisayar Operatörü)
Hilal Abi (IV. D. Ambar Memuru)
Hasan Onbaşı (IV.D.Katip Yardımcısı)
Meşure Şener (IV.D.Katip Yardımcısı)
Çimen Yılmaz (İşçi)
Yurdan Özlü (Geçici Memur)
Sevgi Koçak (Geçici Memur)
Hasane Güryay (Geçici Memur)
Emine Okur (Geçici Memur)
İlksun Safa (Geçici Memur)
Senem Karakaya (Geçici Memur)
Murat Kavaz (Geçici Memur)
Erbay Kara (Geçici)
Ayşe Şebnem Gürpınar (Özelleştirme Yasası)
Fırat Cevit (Geçici İşçi)
Çilem Atakerler (Geçici İşçi)
Mehmet Karabıyıklı (Geçici İşçi)
Mehmet Uysal (Geçici İşçi)
Sıla Elif Kılıç (Geçici İşçi)
Stenograflar
Dudu Erişen (III.D. Mahkeme Stenografı)
Elçin Emine Sarıyel (III.D.Mahkeme Stenografı)
Fethiye Tarman (III.D. Mahkeme Stenografı)
Selda Özata (IV.D.Mahkeme Stenografı)
Hafise Güçeri (IV.D.Mahkeme Stenografı)
Sıdıka Köroğlu (IV.D.Mahkeme Stenografı)
Asuman Şener (IV.D.Mahkeme Stenografı)
Letife Akbelli (IV.D Mahkeme Stenografı)
Tebliğ ve İcra Memurları
İbrahim Aydıner (I. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Gökhan Tozan (I. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Ülviye Karan (II. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Onur Ser(IV.D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Mehmet Çağansel (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Gülnur Güneş (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Burcu Cırık (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Kübra Öğüt (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Cihan Nurtunç (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Cafer Çobanoğlu (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Şerife Ürüncüoğlu (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Odacılar
Bülent Duman (Özürlülerin İstihdamı)
Hüseyin Aslan (Özürlülerin İstihadamı)
Ali Göker (İşçi)
Kemal Aslan (Özürlülerin İstihadamı)
Hasan Renk (Özürlülerin İstihadamı)
Rüstem Sertsoy (Özürlülerin İstihadamı)
Cenk Türkeş (Geçici)
Mustafa Kemaneciler (Özelleştirme Yasası Kapsamından)
Mert Mındık (Özelleştirme Yasası Kapsamından)
Yalçın Güner (Geçici İşçi)
İsmail Karabudaklı (Geçici İşçi)
İlçe Seçim Kurulu
Cem Hiçyilmaz (II.D. Seçim Mukayyidi)
News & events
Ask Admissions
İletişim