KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ Girne Kaza Mahkemesi Personeli
Mukayyitlik Amiri
Hülya Atilla (III. D. Mukayyitlik Amiri)
Tercüman Mütercim
Simge Ozankaya (III. D.Tercüman Mütercim)
Mukayyitler
Jale Kayımoğlu (III. D. Mukayyit)
Nadide Atakara (III. D. Mukayyit)
Maliye
Arif Sonel (III.D. Maliye, İstatistik ve Ayniyat Memuru)
Özdemir Narınçlı (III.D. Maliye, İstatistik ve Ayniyat Memuru)
Memurlar
Nursel Güvensoy (I.D. Mahkeme Memuru)
Meltem Dolmacı (I.D. Mahkeme Memuru)
Nurgül Erduran (I.D. Mahkeme Memuru)
Yeliz Gürçağ (II. D. Mahkeme Memuru)
Gönül Soğular (II.D. Mahkeme Memuru)
Gözde Vaizoğlu (IV. D. Mahkeme Memuru)
Sibel Bayırlı (IV. D. Mahkeme Memuru)
Hülya Karabulut (IV. D. Mahkeme Memuru)
Şüküfe Akın (IV. D. Mahkeme Memuru)
Emine Özkan (IV. D. Mahkeme Memuru)
Çiğdem Damla Çiçek (IV. D. Mahkeme Memuru)
Pembegül Balçık (IV. D. Mahkeme Memuru)
Aşgül Hatipoğlu (I. D. Başkatip)
Halide Özgentürk (II.D. I. Sınıf Katip)
Timuçin Serdarlılı (I.D. Ambar Memuru)
Osman Terim (Geçici Personel)
Umut Obenler (Geçici Personel)
Salih Sarı (Geçici Memur)
Mutlu Yorucu (İşçi)
Aysel Balay (İşçi)
Necmiye Turan (Geçici İşçi)
Mehmet Kamburoğlu (Geçici İşçi)
Stenograflar
Fahriye Ersoy (I. D. Mahkeme Stenografı)
Emine Güleç (I.D. Mahkeme Stenografı)
Emel Akaylı (I.D. Mahkeme Stenografı)
Gülseren Rızalar (I.D. Mahkeme Stenografı)
Nedime Çiftlikağası (II.D. Mahkeme Stenografı)
Emiş Yenen (II.D. Mahkeme Stenografı)
Feriha Paşa (IV.D.Mahkeme Stenografı)
Zehra Erdal Dağ (IV.D Mahkeme Stenografı)
Eda Tutar (IV.D.Mahkeme Stenografı)
Şengül Sonbaş (IV.D Mahkeme Stenografı)
Elzem Avcı (IV.D Mahkeme Stenografı)
Tebliğ ve İcra Memurları
Olcay Kutluol (II.D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Serhan Sayıner (III.D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Fevzi Karşılı (III.D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Selma Uzuner Kızılkaya (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Tuğba Algül Çolak (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Beste Akbulut (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Sevilay Ceyhan (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Odacılar
Ali Güneş
Hakan Aydınoğlu (İşçi)
Ahmet Tatlısulu(Geçici İşçi)
Mustafa Bilal Mannaş (Geçici İşçi)
Hüseyin Merçil (İşçi)
Burcan Cantaş (Geçici İşçi)
Durmuş Uysal (Geçici İşçi)
Mustafa Çakır (Geçici İşçi)
Mehmet Mene (Geçici İşçi)
Salih Mannaş (Geçici İşçi)
İlçe Seçim Kurulu
Münür Kasabalı (I.D. Seçim Mukayyidi)
Seniha Göktay (III.D. Seçim Memuru)
News & events
Ask Admissions
İletişim