KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ Lefkoşa Kaza Mahkemesi Personeli
Mukayyitlik Amiri
Tercüman Mütercim
Opal Cenkler (III. D. Tercüman Mütercim)
Mukayyitler
Aziz Güven (I. D. Mukayyit)
Emine Çavuş (I. D. Mukayyit)
Cemaliye Okyay Kuran (II. D. Mukayyit)
Gözde Sipahi (III. D. Mukayyit)
Maliye
Nazlı Alpdoğan (I.D. M.İst. ve Ayniyat Memuru)
Aylin Menteşoğulları (III.D. Maliye, İstatistik ve Ayniyat Memuru)
Dilara Tarfon (III.D. Maliye, İstatistik ve Ayniyat Memuru)
Memurlar
Mine Alioğlu (I.D. Mahkeme Memuru)
Aysu Işık (I.D. Mahkeme Memuru)
Sadiye Borahan (I.D. Mahkeme Memuru)
Seher Kurtulmuş (I. D. Mahkeme Memuru)
Halil Kasabalı (II. D. Mahkeme Memuru)
Sibel Andız (III. D. Mahkeme Memuru)
Burcu Çetiner (III. D. Mahkeme Memuru)
Zahide Ulu (III. D. Mahkeme Memuru)
Meryem Hançerli (IV. D. Mahkeme Memuru)
Şükrü Siyami Karaman (IV. D. Mahkeme Memuru)
Mehtap Mendeli (IV. D. Mahkeme Memuru)
Serdar Demir (IV. D. Mahkeme Memuru)
İpek Dağlarağası (IV. D. Mahkeme Memuru)
Aliye Yöncü (IV. D. Mahkeme Memuru)
Serap Kedi (IV. D. Mahkeme Memuru)
Selin Demirtaş (IV. D. Mahkeme Memuru)
Bilgin Karaosman Karanfiloğlu (IV. D. Mahkeme Memuru)
Çağla İçten (IV. D. Mahkeme Memuru)
İlkem Tümkan Songur (IV. D. Mahkeme Memuru)
Doğukan Elyeli (IV. D. Mahkeme Memuru)
Sezen Özbeycan (IV. D. Mahkeme Memuru)
Pınar Sever (IV. D. Mahkeme Memuru)
Arzu Tuğbay (II. D. I. Sınıf Katip )
Gülçin Lokumcu (II.D. I. Sınıf Katip)
Dalga Aybarser (IV.D.Katip Yardımcısı)
Çığır Mülazimoğlu (İşçi)
İmge Aydınöz (İşçi)
Mehmet Ali Bayar (Geçici Personel)
Berna Başel (Geçici Memur)
Ayten Dolmacı (Geçici İşçi)
Ömer Kuzu (Geçici İşçi)
Ali Ekrem (Geçici Isçi)
Eşref Niyazi Özdemir (Geçici İşçi)
Kamil Özünlü (Geçici İşçi)
Gökhan Kuruçolak (Geçici İşçi)
Halil Can Sözüöz (Geçici İşçi)
Ömer Solakay (Geçici İşçi)
Stenograflar
Şerife Özkıraç (I.D. Mahkeme Stenografı)
Yeliz Çağman (I. D. Mahkeme Stenografı)
Pınar Biçercioğlu (I. D. Mahkeme Stenografı)
Ayşe Harman (I. D. Mahkeme Stenografı)
Sezen Boral Kurtay (I. D. Mahkeme Stenografı)
Feriha Kızıldağ (I.D.Mahkeme Stenografı)
İlkşen Destebanoğulları (II.D.Mahkeme Stenografı)
Alev Özgöçmen (II.D.Mahkeme Stenografı)
Sinel Keskinel (II.D.Mahkeme Stenografı)
Ayşe Özoğul (III.D.Mahkeme Stenografı)
Sevil Seferber (IV.D.Mahkeme Stenografı)
Dilek Bodur Kargi (IV.D.Mahkeme Stenografi)
Alev Ulvi (IV.D.Mahkeme Stenografı)
Özge Gezdigeldi (IV.D.Mahkeme Stenografı)
Kıymet İltuş (IV.D.Mahkeme Stenografı)
Sevim Baysal (IV.D.Mahkeme Stenografı)
Tebliğ ve İcra Memurları
Mustafa Açıkel (II. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
İsa Kurbancı (III. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Fikriye Tekyıl (III. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
M. Salih Tabur (III. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Hüseyin Taner (III. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Gözde Özakman (III. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Fatma Tokay Nizam (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Cenan Kalaycı (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Senem Töre (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Elmas Çaluda (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Filis Kesmeci (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Şefik Karanlık (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Selin Özkan Gülgen (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Ceylan Gürbüz (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Sıla Doğan (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)
Odacılar
Nazım İlal (I.D Odacı)
Cemal Bereketli (I.D Odacı)
Yusuf Kendir (İşçi)
Akif İnce (Özürlüler İstihdamı)
Ahmet Gönençer (İşçi)
Mustafa Akrep (İşçi)
Fahri Haciveli (Geçici Isçi)
Necmi Bulut (Geçici İşçi)
Erkan Kılıç (Geçici İşçi)
Halit Baykent (Geçici İşçi)
Halit Çocuk (Geçici İşçi)
Cahit Kavaz (Özelleştirme Yasası Kapsamında)
İlçe Seçim Kurulu
Dilek Kadi Uysal (I.D. Seçim Mukayyidi)
Ayçim Yurt (III. D. Seçim Memuru)
News & events
Ask Admissions
İletişim